Środki czyszczące i impregnaty

Zestaw do czyszczenia i impregnacji Storm Cleaner & Proofer 300ml

Zestaw do czyszczenia i impregnacji Storm Cleaner & Proofer 300ml
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Storm
Indeks:
Opis produktu

Zestaw złożony ze środka do czyszczenia i impregnacji. Kupując zestaw oszczędzasz czas, pieniądze i możesz przeprowadzić cały proces w jednym cyklu prania! Całość wystarcza na 4 cykle prania i impregnacji.

CLEANER

Silny środek czyszczący odzież i sprzęt turystyczny. Czyści i przywraca odzieży świeżość. Po użyciu Cleanera pory membran zostają oczyszczone ze wszystkich mikrozanieczyszczeń i soli znajdującej się w ludzkim pocie. Storm Cleaner jest bezpieczny i delikatny dla materiałów, dodatkowo używanie środków czyszczących Storm przedłuża żywotność odzieży technicznej. Środek zalecany do wszystkich membran takich jak Gore-Tex, Sympatex itp. Po użyciu Cleanera wystarczy poczekać na wyschnięcie odzieży, jednak zalecana jest jeszcze impregnacja. Odpowiedni do stosowania zarówno w miękkiej, jak i twardej wodzie. Zaletą marki Storm jest możliwość czyszczenia i impregnacji w trakcie jednego cyklu prania, co znacząco obniża koszty.

PROOFER

Silny środek impregnujący odzież i sprzęt turystyczny. Przywraca odzieży wodoodporność i znacząco podnosi oddychalność. Po użyciu impregnatu na odzieży tworzy się bariera, dzięki której woda nie wnika w mikropory i nie utrudnia odprowadzania wilgoci spod materiału. Storm Proofer jest bezpieczny i delikatny dla materiałów, dodatkowo, używanie Impregnatów marki Storm przedłuża żywotność odzieży technicznej. Środek zalecany do wszystkich membran takich jak Gore-Tex, Sympatex itp. Po użyciu impregnatu wystarczy poczekać na wyschnięcie odzieży. Odpowiedni do stosowania zarówno w miękkiej, jak i twardej wodzie. Zaletą marki Storm jest możliwość czyszczenia i impregnacji w trakcie jednego cyklu prania, co znacząco obniża koszty.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem