Termosy obiadowe

Termos żywnościowy Esbit 0,75 l

Termos żywnościowy Esbit 0,75 l
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Esbit
Indeks: 5FEE-59083
Opis produktu

Estetyczny, o ergonomicznym kształcie, świetnie trzymający temperaturę. O czym mowa? O termosie na żywność Food Jug marki Esbit.

Aby uniknąć przypadkowego upuszczenia termosu, np. podczas trzymania go w spoconej dłoni lub ograniczającej chwytność rękawiczce, pokryty on został matową powłoką antypoślizgową, dlatego doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.
Również wymiary termosu zostały tak dobrane, aby używanie go było bezproblemowe - niezależnie od pojemności ma on zawsze tę samą średnicę, różni się tylko wysokością, a jego ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale dopasowuje się do dłoni.

Tak jak w większości termosów, i w tym za utrzymanie temperatury odpowiada jego dwuwarstwowa konstrukcja, jednak w przypadku Food Jug wnętrze pokryte zostało dodatkową warstwą srebra. Dzięki temu:

  • właściwości termiczne termosu są podwyższone
  • posiada właściwości antybakteryjne i ułatwia usuwanie ewentualnego osadu

Abyś mógł wykorzystać wszystkie właściwości oferowane przez termos, przed umieszczeniem gorącego napoju czy zupy w termosie, wypełnij go gorącą wodą na mniej więcej 4 minuty, następnie wylej ją i umieść żywność. Analogicznie należy postąpić w przypadku chłodnych napojów - przed użyciem wypełnij termos bardzo zimną wodą.

Istotnym atutem termosu Food Jug jest umieszczenie na zakrętce rodzaju zaworu bezpieczeństwa. Naciśnij go przed otwarciem termosu, dzięki czemu usuniesz nadmiar ciśnienia zgromadzony wewnątrz. Ten często spotykany po umieszczeniu gorącej potrawy problem nie będzie Cię dotyczyć - termos otworzysz łatwiej, bez użycia siły, a do tego ryzyko poparzenia się gorącą parą czy wyskoczenia nakrętki w trakcie transportu jest praktycznie zerowe. Zakrętka jest głęboka i z powodzeniem służy jako miseczka - nie musisz brać ze sobą zajmujących miejsce naczyń.

Zjesz szybko, wygodnie i komfortowo, Twoje jedzenie będzie zawsze ciepłe - wszystko dzięki jednemu termosowi Food Jug!


Dane techniczne:

  • pojemność: 0,75l
  • wymiary: średnica - 108mm, wysokość - 160mm
  • waga: 470g
  • nie przenosić w pozycji poziomej
  • nie przenosić napojów gazowanych
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem