Bukłaki i systemy hydracyjne

System hydracyjny Source WLP 2 L

System hydracyjny Source WLP 2 L
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Source
Indeks: Source|023
Opis produktu

Niskoprofilowy bukłak (tzw. camelbak) Source Low Profile Widepac z pomysłową, przylegającą do pleców konstrukcją oraz wygodnym i szczelnym zamknięciem

Ten wysokiej jakości, wygodny w użyciu model otrzymał innowacyjny kształt przypominający ciastko z dziurką. Celem tego zabiegu było wyeliminowanie możliwości zapadania się i sklejania jego ścianek w miarę ubywania zawartości. Kształt ten sprawia także, że nawet w pełni napełniony worek zachowuje swoją niskoprofilową, nie zajmującą wiele miejsca oraz dopasowującą się do tylnej ściany plecaka formę.

Rozwiązanie to znacznie redukuje również irytujące chlupotanie znajdujących się w nim płynów, co szczególnie często przytrafia się podczas dynamiczniejszych ruchów, np. w trakcie biegu lub szybkiego marszu.

Source WLP został wykonany z trzech warstw niezwykle gładkiej, przypominającej szkło folii polietylenowej cechującej się brakiem sztucznego posmaku, nie chłonięciem zapachów oraz antybakteryjnym wykończeniem. Dzięki niej możemy cieszyć się naturalnym smakiem przenoszonych w nim płynów, które przez długi czas zachowają swoją świeżość.

Zamknięcie w formie przesuwanej listy umożliwia wygodny dostęp do całego wnętrza bukłaka ułatwiając zarówno napełnianie jak i czyszczenie.

Cechy
- niskoprofilowa konstrukcja równomiernie rozkładająca wagę płynu oraz zapobiegająca zapadaniu się ścianek
- zajmuje niewiele miejsca w plecaku
- szeroki, zamykany szczelną listwą otwór Widepac™
- możliwość napełniania bez konieczności wyciągania z plecaka
- wygodny w obsłudze silikonowy ustnik Helix™ Source Bite Valve
- osłona Dirt Shield™ zabezpieczająca ustnik przed zabrudzeniem w trakcie transportu i przechowywania
- rozkładana konstrukcja zaworu umożliwiająca jego wyczyszczenie
- szybkozłączka pozwalająca na błyskawiczne wypięcie rurki z bukłaka
- uchwyt ułatwiający napełnianie
- zdobywca nagrody The OutDoor INDUSTRY Award w 2010 roku

Widepac™ Slide Closure
Opatentowane, szczelne i przyjazne w obsłudze zamknięcie umożliwia łatwe napełnianie, czyszczenie, suszenie a nawet dodawanie lodu gdy najdzie nas taka ochota.

Taste-Free™
Polietylenowa powłoka sprawiająca, że woda przez długi czas zachowuje swój naturalny smak bez posmaku tworzywa sztucznego. Wolna od BPA i ftalanów.

Grunge-Guard™
Technologia hamująca wzrost bakterii wewnątrz bukłaka i rurki przez cały czas jego eksploatacji. Wykorzystuje bezpieczny dla zdrowia, zatwierdzony środek zwalczający drobnoustroje.

Glass-Like™
Przypominająca szkło powłoka, która jest 2000% gładsza niż standardowe powłoki wykonane z termoplastycznych elastomerów poliuretanowych (TPU). Wykonana została z wielowarstwowej folii polietylenowej, zapobiega przywieraniu brudu i drobnoustrojów oraz znacznie ułatwia ewentualne czyszczenie.

Care-Free™
Dzięki technologiom Grunge-Guard™ i Glass-Like™ czyszczenie bukłaka nie jest już problemem. Wystarczy ponownie napełnić go wodą, która pozostanie świeża przed wiele dni.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem