0

Spodnie

Spodenki Męskie Regatta Sungari Short

Spodenki Męskie Regatta Sungari Short
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1,00 PLN 0,81 PLN netto
Producent: Regatta
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 9,50 PLN (przedpłata) 11,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Lekkie męskie krótkie spodenki, ze stretchowymi wstawkami.

Regatta Sungari Shorts to jedne z najlżejszych męskich szortów w naszej kolekcji, które wykonane zostały z bardzo mocnego i odpornego na rozdarcia poliamidu. Jest to najpopularniejsze włókno w turystyce, które nie tylko jest bardzo wytrzymałe, ale również szybko schnie i świetnie przepuszcza pot. Dzięki temu te męskie krótkie spodenki sprawdzą się w każdych warunkach.


Wstawki z rozciągliwego materiału stretchowego, umieszczone w newralgicznych miejscach, zwiększą Twoją wygodę bez względu czy będziesz nosił te krótkie męskie sportowe szorty na co dzień, używał ich na rowerze czy podczas wspinaczki górskiej. Regatta Sungari Shorts posiadają dodatkowo filtr przeciwsłoneczny UV 40+ który będzie chronił Cię przed szkodliwym i nadmiernym promieniowaniem zabezpieczając przed jego przenikaniem przez materiał.
Kieszenie z przodu oraz z tyłu pozwolą Ci wygodnie przechowywać niezbędne podczas trekkingu akcesoria. Model wykończony został dodatkowo zewnętrzną impregnacją, co oznacza, że wytrzyma lekką mżawkę, ale przede wszystkim zapobiegnie wnikaniu brudu w głąb materiału. Ułatwi Ci to tym samym pranie odzieży, nawet pod ciężkiej przeprawie.

Regatta Sungari Shorts specyfikacja techniczna:
- 100% ultralekkie włókno poliamidowe
- wstawki z materiału stretchowego
- wykończenie DWR
- ochrona UV 40+
- półelastyczny pas
- kieszenie z przodu oraz z tyłu

Kolor: 5ZR
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem