0

Softshell

Softshell Męski Regatta Arec II

Softshell Męski Regatta Arec II
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1,00 PLN 0,81 PLN netto
Producent: Regatta
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 9,50 PLN (przedpłata) 11,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

 Regatta Arec II to wiatroodporny softshell przeznaczonego dla każdej aktywności fizycznej. Struktura materiału nie pozwala na przedostanie się wiatru do środka, a dodatkowo odpycha wodę. Aby jeszcze lepiej uchronić Cię przed pierwszym deszczem zewnętrzny materiał został powleczony repelentem – pozwala on na odpychanie wody od materiału ( tzw. Efekt „perlenia” ) oraz zapobiega wnikaniu brudu w głąb. Takie rozwiązanie pozwala na dłuższe utrzymanie kurtki w czystości i szybkie jej podeschnięcie, po powrocie z deszczu do domu. Pozwoli Ci to również na znalezienie miejsca do schronienia przed ulewą.

Ten męski softshell z kapturem posiada system regulacji na dole oraz przy rękawach, aby przy bardziej wietrznej aurze pozwolić się osłonić przed wnikaniem zimnego powietrza z zewnątrz. Dzięki elastycznemu wykończeniu w kapturze, przylega on idealnie do głowy bez potrzeby dalszej regulacji.

Regatta Arec II to turystyczny softshell, który świetnie sprawdzi się w górach jako kurtka zewnętrzna, ale również jako warstwa pod kurtkę wodoodporną. Dzięki świetnym właściwościom oddychającego materiału pozwoli na odpowiedni balans cieplny i szybkie odprowadzanie potu.

Niesamowite właściwości tkaniny softshellowej pozwalają na używanie tej kurtki praktycznie przy każdej aktywności fizycznej – bieganiu, rowerze, rolkach, spacerach w górach czy maszerowaniu z kijkami Nordic-walking.

 
Regatta Arec II specyfikacja techniczna :

- lekka, wiatroodporna i wodoodrzucająca tkanina typu Softshell

- ciepła podszewka

- trwała impregnacja zewnętrzna

- kaptur z elastyczną lamówką

- 2 kieszenie dolne zabezpieczone zamkami

- regulowane mankiety

- ściągacz na dole zapewniający jeszcze lepsze dopasowanie

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem