Sportowe

Skarpety do biegania Expansive Runner 3D (Czarne)

Skarpety do biegania Expansive Runner 3D (Czarne)
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Expansive
Indeks:
Opis produktu

Skarpety biegowe Expansive 3D Runner wyposażone w bezuciskowy ściągacz zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania, pięta typu "Y" i odpowiednio wyprofilowana dzianina powodują doskonale dopasowanie i stabilizację stopy. Strefy oddychające oparte na projekcie siatki, poprawiają cyrkulację powietrza i ułatwiają odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety. Specjalnie zaprojektowany system 3D tłumi wstrząsy i zapobiega przemieszczaniu się stopy i skarpety wewnątrz buta. Skarpeta wyposażona jest ponadto w bezszwowe łączenie na palcach. 

Prolen Siltex to ultralekkie włókno dodatkowo zmodyfikowane antybakteryjnym środkiem opartym na jonach biogennergo srebra (Ag+). Ze względu na modyfikację włókno jest w stanie zahamować rozwój pleśni, grzybów i bakterii. W bieliźnie termoaktywnej pełni więc funkcje ochronne, powodując że nawet po kilku dniach noszenia skarpety w ciężkich warunkach nie wydzielają one przykrego zapachu.

Lycra używana w bieliźnie pełni niezwykle ważną rolę. Utrzymuje pozostałe włókna, dzięki czemu skarpeta miękko przylega do stopy i znacząco zwiększa ogólne poczucie wygody.

Skład:
Prolen-90%
Poliamid-8%
Lycra-2%

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem