Casual

Skarpety casualowe antybakteryjne Fenomen Wzór

Skarpety casualowe antybakteryjne Fenomen Wzór
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Expansive
Indeks:
Opis produktu

Niezwykle wytrzymałe skarpety z grupy Fenomen, produkowane z bawełny merceryzowanej najlepszej z dostępnych rodzajów bawełny (uszlachetniona bawełna naturalna), która gwarantuje wysoki poziom niespieralności kolorów. Posiadają naturalne właściwości oddychające, zapewniają izolację cieplną oraz uczucie suchości. Cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, aksamitnym dotykiem i delikatnym, satynowym połyskiem. W ich konstrukcji wykorzystano płaski szew, bezuciskowy ściągacz, piętę typu „Y” bardzo dobrze dopasowująca się do stopy. Skarpety produkowane w systemie dwustuigłowym gwarantującym wyjątkową szlachetność, delikatność w dotyku.

Prolen Siltex to ultralekkie włókno dodatkowo zmodyfikowane antybakteryjnym środkiem opartym na jonach biogennergo srebra (Ag+). Ze względu na modyfikację włókno jest w stanie zahamować rozwój pleśni, grzybów i bakterii. W bieliźnie termoaktywnej pełni więc funkcje ochronne, powodując że nawet po kilku dniach noszenia skarpety w ciężkich warunkach nie wydzielają one przykrego zapachu

Lycra używana w bieliźnie pełni niezwykle ważną rolę. Utrzymuje pozostałe włókna, dzięki czemu skarpeta miękko przylega do stopy i znacząco zwiększa ogólne poczucie wygody.

Skład:
Bawełna merceryzowana  90%
Prolen Siltex  8%
Lycra 2%

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem