Trekkingowe

Skarpety Antykleszczowe Expansive Soft System (Czarne)

Skarpety Antykleszczowe Expansive Soft System (Czarne)
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Expansive
Indeks:
Opis produktu

Skarpety przeznaczone do noszenia w warunkach terenowych, w umiarkowanych lub wyższych  temperaturach. Budowa strefowa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy, chroni ścięgno Achillesa. Skład produkcyjny odpowiada za właściwości izolacyjne i wytrzymałościowe. Techniczne włókno użyte do produkcji tego modelu skarpety odpowiada za właściwości antykleszczowe.

Technologia polega na wtapianiu we włókna specjalnej substancji, która posiada właściwości insektobójcze. Działa na kleszcze, komary, insekty. Włókno odstrasza owady na odległość kilku centymetrów od dzianiny i zmniejsza ilość ukąszeń o ponad 90%. środek jest absolutnie nieszkodliwy dla zdrowia człowieka. Co więcej skuteczność została potwierdzona przez certyfikaty Swiss Tropical and Public Health Institute

 

  1. Comfort System – bezuciskowy ściągacz zapewnia komfort użytkowania

 

  1. Anatomy system – pięta typu „Y”, odpowiednio wyprofilowania dzianina doskonale dopasowuje się do stopy stabilizując ją.

 

  1. Air system – strefa oddychająca oparta na projekcie siatki poprawiająca cyrkulację powietrza ułatwiająca odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety.

 

  1. Seamless system – bezszwowe łączenie na palcach.

 

Skład:

Bawełna 85 %
Poliamid 13 %

Elastan 2%

Skarpety wyprodukowane w Polsce.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem