Sandały

Sandały Damskie Teva Original Universal

Sandały Damskie Teva Original Universal
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: teva
Indeks: Teva|002
Opis produktu

30 lat temu sandały Teva zrewolucjonizowały rynek. Sandały Original Universal to ukłon w stronę przeszłości – jest to jeden z pierwszych modeli, który pojawił się na rynku.

Original Universal to niezwykle lekkie, męskie sandały wyposażone w tradycyjne nylonowe taśmy, wytrzymałą gumową podeszwę i wkładkę EVA, która posiada doskonałe właściwości amortyzujące i jest wysoce odporna na odkształcenia.

Antybakteryjny środek Microban® Zinc stosowany jest do wszystkich warstw w podeszwie. Skutecznie zmniejsza rozwój grzybów i bakterii na powierzchni sandała, dzięki czemu ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Microban nie zmywa się i nie ściera – jego skuteczność nie zmienia się nawet po kilku sezonach użytkowania.

Jeśli poszukujesz prostoty, wygody i niezawodnej jakości, odnajdziesz je w sandałach Original Universal.

    system Durabrasion™ daje solidne poczucie równowagi i idealnego rozłożenia ciężaru na stopie, wydajne i trwałe idelanie nadają się na każdy dzień

    paski zapinane na rzepy

    idealne dopasowanie do stopy, dzięki systemowi regulacji

    wkładka EVA dla pełnego komfortu

    antybakteryjny dodatek Microban Zinc zastosowany w sandałach powstrzymuje rozwój grzybów i bakterii, a tym samym zapobiega przykremu zapachowi, Microban Zinc nie zmywa się i nie ściera

    waga: ok. 136 g (4.8 oz)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem