Sandały

Sandały Damskie Lizard Super Hike

Sandały Damskie Lizard Super Hike
ocena ocena ocena ocena ocena
Indeks: Lizard|001
Opis produktu

Bardzo znane i lubiane sandały damskie Lizard. Niezawodne, przyczepne, lekkie, trwałe i bardzo wygodne. Skórzana wyściółka jest miła dla skóry, trwała i antybakteryjna. Miękkie podkładki pod paski zwiększają komfort chodzenia. Sandały powstały z myślą o kobietach i ich specyfice budowy stopy.

Wyprodukowane we Włoszech.

Podeszwa Vibram, zaprojektowana specjalnie dla Lizarda, daje niezawodną przyczepność w najróżniejszym terenie.

Śródpodeszwa wykonana z poliuretanu nie zmienia kształtu, nie ubija się i doskonale amortyzuje. Jest trwalsza i bardziej odporna od konkurencyjnych śródpodeszew wykonanych z pianki EVA.

Differential, czyli wysokość (uniesienie) podeszwy pod piętą wynosi 5 mm.

Paski są poprowadzone w całości pod podeszwą, nie wklejane.

Regulacja rzepami z przodu, przy pięcie oraz na śródstopiu.

Skórzana wyściółka o grubości 1,2 mm (w sandałach konkurencyjnych skóra ma grubość 0,8 mm), jest przyjazna dla skóry stóp i najbardziej komfortowa w noszeniu. Powleczenie antybakteryjne hamuje rozwój bakterii i eliminuje niemiłe zapachy.

Głęboko wcięta tylna część nie pozwala pięcie się przesuwać. Wyprofilowania pod palce oraz śródstopie idealnie trzymają stopę oraz osłaniają palce przed urazami. Rada dla klientów: należy dobrać taki rozmiar sandała, aby przed palcami było 5 mm wolnej przestrzeni, dla ochrony palców.

Kobieca wersja sandałów jest robiona na innym kopycie niż wersja uniseks i ma bardziej zaokrąglony czubek.

Ringi łączące taśmy są elastycznie, nie sztywne, co zapobiega obtarciom i nagnieceniom, szczególnie w trakcie długotrwałego użytkowania.

Sandały nie nadają się do użytkowania w częstym kontakcie z wodą, do takiej aktywności polecane są modele Raft, Creek III, Sly H2O lub Hex H2O.

Paski mają grubość 25 mm.

Waga: rozmiar 41- 320 gram.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem