0

Outlet

Polar Męski Lafuma TIM ECO F ZIP XL

Polar Męski Lafuma TIM ECO F ZIP XL
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Producent: Lafuma
Indeks: Lafuma|027
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 9,50 PLN (przedpłata) 11,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Prosta w budowie kurtka polarowa wykonana w jakości „eco-engineering”, zapewniająca wysoką jakość oraz funkcjonalność. Materiał Polartec® 200 Recycled korzysta z technologii klasycznej „dwusetki” przy zwiększonym udziale surowców wtórnych wykorzystanych przy jego tworzeniu. Stanowi znakomity kompromis pomiędzy cienkim Polartec® Classic 100 a najcięższym Polartec® Classic 300 . Polar rozpina się na całej długości, a my mamy do dyspozycji dwie kieszenie.

Eco-Engineering™

Dzianiny o wysokiej jakości i funkcjonalności z mniejszymi ilościami substancji szkodliwych.

Polartec® jest światowym liderem w produkowaniu wysokiej jakości dzianin przyjaznych środowisku. Nie są to drapiące rzeczy z przeszłości. Są to dzianiny wysokiej jakości pod względem technicznym i funkcjonalnym – posiadają wszystkie te cechy, a jednocześnie redukują wpływ, jaki każda z dzianin wywiera na środowisko.

  • Teraz dostępne w szerokiej gamie dzianin od „blisko skóry”, do dzianin izolacyjnych po odzież wierzchnią.
  • Wykorzystanie surowców wtórnych w konstrukcji tych dzianin zmniejsza ilość odpadów na wysypiskach śmieci i w środowisku naturalnym.
  • Zapewnia wykonalne ostateczne wykorzystanie przetworzonych pojemników pokonsumenckich PETE (butelki po napojach gazowanych) i poprzemysłowych odpadów poliestrowych.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem