Plecaki szkolne

Plecak Szkolny Topgal KIMI 18013 G

Plecak Szkolny Topgal KIMI 18013 G
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Topgal
Indeks:
Opis produktu

Dwukomorowy plecak do szkoły dla dziewczyn do 2 - 6 klasy

    sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym
    nadruk kwiatów z metalicznym połyskiem na przedniej kieszeni
    nowy, pojemny kształt

Dwukomorowy model KIMI w tym roku ulepszyliśmy - zwiększyliśmy jego komory, aby był jeszcze bardziej pojemny. Piękny, oryginalny i niecodzienny wzór plecaka powinien zadowolić każdą uczennicę.

Plecak ma sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym, który waży zaledwie 0,04 kg. Stelaż jest anatomicznie wygięty, znajduje się w specjalnej kieszeni przy plecach. Plecy plecaka dzięki anatomicznym kształtom i szerokim szelkom pozwalają równomiernie rozłożyć obciążenie plecaka na całej powierzchni, nie obciążając kręgosłupa. Dodatkową zaletą jest materiał pleców pozwalający na swobodny przepływ powietrza między dzieckiem, a plecakiem.

Szelki są podwójnie regulowane - na górze i na dole. Takie rozwiązanie powoduje uniwersalność plecaka - można go dopasować do indywidualnego wzrostu dziecka. Paski naciągu po wyregulowaniu szelek można zapiąć do szelki na magnesy.

Obie komory plecaka są większe, niż w poprzednikach modelu KIMI. Ciężkie książki należy umieścić w komorze przy plecach. Przednia komora jest trochę szersza, niż tylna, można w niej przenosić zeszyty, śniadaniówkę i piórnik (nie są wyposażeniem). Piórnik PENN 18013, który można zakupić w tym samym wzorze, co plecak, można umieścić do kieszeni z przodu plecaka. Kieszeń jest wyposażona w uchwyt na klucze - dziecko nie będzie musiało szukać ich na dnie plecaka. Metaliczne kwiaty na przedniej kieszeni są po prostu wow!

Kieszeń z boku plecaka jest przeznaczona na przenoszenie butelki na napój (nie jest wyposażeniem). Plecak KIMI ma duże elementy odblaskowe, które odbijają światło. Na szczegółowych zdjęciach plecaka mam pokazane, jak to działa.

Dodatkowe fajne elementy w plecaku to:

    grube dno z materiału TOPDURA, który jest odporny na przeciążenia
    stopki na dnie plecaka
    materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
    uchwyt do powieszenia na haczyku ławki i drugi- do przenoszenia plecaka w ręce
    plecak przeszedł test przeprowadzony przez ITC na szóstkę

Porada: Nie wolno prać naszych plecaków w pralce. Nawet delikatny program prania może trwale uszkodzić nadruk, albo konstrukcję plecaka. Wyczyść plecak ręcznie, mokrą ściereczką, albo delikatną gąbką.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem