Plecaki szkolne

Plecak Szkolny Topgal ENDY 18017 G

Plecak Szkolny Topgal ENDY 18017 G
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Topgal
Indeks:
Opis produktu

Plecak z obrazkami słodkich piesków dla najmłodszych dziewczynek

    idealny do 1-3 klasy
    dwie komory - dobra organizacja przyborów szkolnych
    cztery wymienne obrazki z przodu plecaka
    lekka konstrukcja - waży mniej niż kilogram!

Plecak szkolny, który ucieszy dziewczynki z powodu obrazków piesków i rodziców z powodu niskiej wagi. Plecak ma plecy z twardej anatomicznie wyprofilowanej pianki. Szelki też są wyprofilowane i podwójnie regulowane. Dzięki temu plecak dopasuje się nawet do drobnej dziewczynki. Pas piersiowy dodatkowo ustabilizuje plecak na wąskich ramionach dziecka. Dwie komory to dla pierwszaka gwarancja łatwego podglądu zawartości plecaka. Najcięższe książki polecamy umieścić w tylnej komorze. W komorze przedniej znajduje się mała kieszeń na zamek i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka.

Z przodu plecaka znajduje się głęboka kieszeń w której można przenosić śniadanie. Wyposażeniem kieszeni jest uchwyt na klucze. Dzięki temu dziecko nie musi ich szukać na dnie plecaka - będą zawsze w jednym miejscu. Z boku plecaka jest kieszeń na butelkę (nie jest wyposażeniem). W razie niedokręcenia butelki woda nie zaleje książek, więc katastrofy nie będzie. Duże odblaski to szare pola - odbijają one światło po zmroku i w trudnych warunkach pogodowych. Jak? Sprawdźcie w szczegółowych zdjęciach plecaka, zrobiliśmy dokładny test. Do plecaka można dokupić piórnik PENN 18017.

Dodatkowo plecak posiada:

    materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
    uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
    grube dno wodoodporne z materiału TOPDURA
    plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie

Warto wiedzieć: W kieszeni z przodu plecaka znajduje się okienko do którego można włożyć obrazki piesków. Do plecaka dodajemy cztery różne obrazki, ale jeśli masz w domu pieska to możesz umieścić jego zdjęcie na plecaku! Twoja córka każdego dnia może mieć inny obrazek, czy już słyszysz jej radość?

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem