Plecaki szkolne

Plecak Szkolny Topgal COCO 18004 G

Plecak Szkolny Topgal COCO 18004 G
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Topgal
Indeks:
Opis produktu

Trzykomorowy plecak z wzorem biedronek dla oryginalnej dziewczynki

    wielkość odpowiednia od 1 do 4 klasy
    anatomicznie ukształtowane plecy z lekkim stelażem usztywniającym
    sztywne i anatomicznie uformowane plecy z lekkim stelażem
    trzy komory i jedna głęboka kieszeń z przodu
    podwójnie regulowane szelki i pas piersiowy

Nasz najbardziej uniwersalny krój plecaka, który dzięki dużej pojemności sprawdza się także do czwartej klasy. Plecak ma sztywne, anatomiczne plecy z wewnętrznym stelażem (który można wyjąć). Szerokie szelki można regulować podwójnie - na górze i na dole, aby jak najlepiej dopasować plecak do indywidualnych preferencji nawet bardzo drobnego dziecka. Pas piersiowy dodatkowo zepnie szelki, aby nie spadały z wąskich ramion dziecka, bądź nie zjeżdżały po kurtce w zimie. Końce szelek mają magnesy, więc można przypiąć paski naciągu, aby nie plątały się przy rękach dziecka.

Atlasy i książki polecamy przenosić w tylnej komorze. Do środkowej można umieścić zeszyty. Przednia komora jest wyposażona w kieszeń zapinaną na zamek i uchwyt na klucze, aby dziecko nie musiało ich szukać w plecaku.

Przednia kieszeń jest idealna do przenoszenia śniadaniówki lub piórnika (który można dokupić w takim samym designie biedronek, jak plecak). W kieszeni jest też identyfikator na wpisanie danych właścicielki plecaka. Butelkę na napój można umieścić do bocznej kieszeni. Odblaski są z przodu, z boków i na szelkach - ich duża powierzchnia zapewnia dużą widoczność dziecka i zwiększa jego bezpieczeństwo. Biedroneczki, czas do szkoły!

Co jeszcze fajnego znajdziemy w plecaku:

    miękkie ucho do przenoszenia plecaka w ręce
    uszko do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej
    materiał plecaka z warstwą odporną na wodę
    spód plecaka wykonany z grubego i wytrzymałego materiału TOPDURA
    plecak przeszedł pozytywnie test w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie

Porada: Stelaż w plecaku znajduje się w specjalnej kieszeni przy plecach, nie wyciągaj go. Ma on anatomiczne wygięcie, więc gdy dziecko go zgubi plecak straci jeden z elementów powodujących ergonomiczne rozłożenie wagi zawartości plecaka na plecach. Stelaż jest bardzo lekki, waży jedyne 0,04 kg!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem