Plecaki szkolne

Plecak Szkolny Topgal COCO 17002 G

Plecak Szkolny Topgal COCO 17002 G
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Topgal
Indeks:
Opis produktu

Trzykomorowy plecak szkolny dla dziewczynki

    idealny do 1-4 klasy szkoły podstawowej
    anatomicznie ukształtowane plecy z lekkim stelażem usztywniającym
    grube szelki z podwójną regulacją
    pas piersiowy powodujący, że plecak nie zsuwa się z wąskich ramion dziecka

Ulubiony trzykomorowy krój plecaka z nowy designiem! Tym razem zaprojektowaliśmy wzór serduszek w odcieniach różu, czerwieni i fioletu. Dzięki 3 pojemnym komorom i kieszeni z przodu plecak posłuży nawet do 4 klasy. Kieszeń z przodu jest ozdobiona serduszkami, które są wykonane techniką „flock“, czyli są przjemne w dotyku, jak welur. W kieszeni można przenosić śniadaniówkę (nie jest wyposażeniem), a do wewnętrznej siatkowanej kieszeni można ułożyć dokumenty. W kieszeni znajduje się też karabinek na klucze, więc nie będą luźno latać po plecaku. Boczna materiałowa kieszeń plecaka jest przeznaczona do przenoszenia butelki (nie jest wyposażeniem).

Plecy w plecaku są anatomicznie ukształtowane, dzięki czemu plecak nie uciska, ani nie ciągnie dziecko do tyłu. Szelki można regulować na górze i na dole, aby dopasować do indywidualnej postawy ciała dziecka. Końcówki szelek mają magnesy – można je przypiąć, aby nie zwisały wzdłuż ciała. Pas piersiowy jest również regulowany.

Porada: Zamiast ciężkiej butelki z napojem, daj dziecku do szkoły syrop, który rozcieńczy w szkole wodą. W celu uniknięcia niepotrzebnego obciążenia pleców dziecka, zamiast ciężkej wody daj dziecku do butelki tylko syrop, który uzupełni wodą w szkole.

Dodatkowe praktyczne elementy plecaka:

    miękki uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
    uszko do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej
    wytrzymałe dno wykonane z materiału Topdura z plastikowymi stopkami
    jakość plecaka przetestowana przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem