Plecaki powyżej 50l

Plecak Gregory Zulu L 55L

Opis produktu

Plecak Gregory ZULU zapewnia doskonały balans pomiędzy ładownością plecaka, a jego gabarytami. Ten plecak idealnie sprawdzi się zarówno w weekendowych wypadach, jak i wakacyjnych wojażach. W pełni regulowany, trwały i co najważniejsze lekki, nie spowoduje zmęczenia nawet przy pełnym załadowaniu dzięki swojej konstrukcji.
Główna przegroda z dodatkowym dostępem od frontu, dzięki zamkowi w kształcie litery U ułatwia dostęp do bagażu na całej długości plecaka.
Na uwagę zasługuję dodatek w postaci umieszczonego w komorze głównej mini plecaka o wymiarach 45 × 30 × 6 cm, który świetnie sprawdzi się podczas wycieczki na zakupy, kiedy nie ma potrzeby zabierania głównego plecaka.


Przednia kieszeń wykonana ze stretchowego materiału jest idealna na trzymanie najprzydatniejszych gadżetów, dwie boczne wykonane z tego samego materiału, są w stanie dopasować się do butelki o praktycznie każdej wielkości. Paski kompresyjne z ultra mocnymi klamrami doskonale utrzymają w ryzach bagaż przenoszony w plecaku. Dla większego komfortu, plecak został wyposażony w solidny pas biodrowy na którym znajdują się spore kieszenie na telefon, lub drobne. Całość dopełnia zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy, czyniący plecak w 100 procentach wodoodpornym. Dodatkowymi usprawnieniami są między innymi haczyk na okulary na pasie ramiennym, kieszeń na system nawadniający wraz z miejscem na wyprowadzenie rurki, oraz kieszenie w klapie plecaka.


System nośny CrossFlo Dynamic Trial Suspension tworzy przestrzeń pomiędzy plecami a samym plecakiem dzięki czemu gwarantuje znakomitą oddychalność. Plecy pozostają suche nawet w przypadku wzmożonego wysiłku w upalne dni.


Plecak ZULU występuje w dwóch wariantach długości systemu nośnego M i L

Materiały:      210D nylon, 100D nylon, EVA

Rozmiar:    
M (długość pleców 46-51 cm, wzrost do 182 cm)
L   (długość pleców 51-56 cm, wzrost do 183 cm +)
Waga:     ok. 1910g


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem