0

Okulary

Okulary Brenda IRAQ 8169 Żółte

Okulary Brenda IRAQ 8169 Żółte
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 139,00 PLN 113,01 PLN netto
Producent: brenda
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 9,50 PLN (przedpłata) 11,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

POLARYZACYJNE ŻÓŁTE ROZJAŚNIAJĄCE - zalecane są do prowadzenia pojazdów w trudnych warunkach takich jak noc,mgła,deszcz, zmrok,pochmurny dzień. Soczewki eliminują refleksy świetlne, wzmacniają kontrast w nocy,poprawiają komfort widzenia i ocenę odległości. Ich działanie polega na rozjaśnianiu obrazu, nawet po długiej jeździe oczy nie są zmęczone.
 
OKULARY BRENDA POLARYZACYJNE
ograniczają do minimum wpływ wszelkiego rodzaju lśnień i odblasków. Przepuszczają tylko wiązkę światła spolaryzowaną w konkretnej płaszczyźnie. Dzięki temu odbicia promieni świetlnych od szyb samochodów, tafli wody, połaci śniegu są widziane jedynie jako plamki światła i nie oślepiają nas. Niwelowany jest również tzw. efekt mokrego asfaltu. Widzimy czysto i wyraźnie oglądany obiekt. Zastosowane filtry UV (UVA, UVB, UVC) chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

SOCZEWKI Z FILTREM UV 400
Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Technologia "Soft Touch" - Oprawki wytwarzane w tej technologii są przyjemne w dotyku. Latem minimalizują zjawisko "pocenia się". Zimą zachowują miękkość. Dzięki temu nie uwierają i nie powodują odgnieceń nawet po długotrwałym noszeniu.
Charakterystyka
Filtr: UVA/UVB/UVC Kat. 2
Soczewka: Polaryzacja
Rozstaw: 14 cm
Długość zausznika: 12 cm
Wysokość szkła z oprawką: 4,5 cm
Szerokość szkła 6,5 cm
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem