Bielizna termoaktywna

Męska koszulka "IMPULSE" Brubeck SS10900

Męska koszulka "IMPULSE" Brubeck SS10900
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: Brubeck
Indeks: Brubeck|034
Opis produktu

Aktywny z Ciebie mężczyzna, który każdą wolną chwilę stara się poświęcać na uprawianie sportu? Jesteś miłośnikiem biegania bądź nordic walking? A może po pracy wskakujesz na swoje dwa kółka i pędzisz przed siebie, chłonąć smagający twarz wiatr? Bez względu na to, jaką formę aktywności fizycznej preferujesz, musisz zadbać o swój komfort. Pomoże Ci w tym oferowana koszulka męska "IMPULSE" Brubeck.

Proponowana koszulka męska "IMPULSE" Brubeck to pewność, że wysiłek fizyczny będzie przebiegał w pełni komfortowych warunkach. Wykonana z tkaniny najwyższej jakości, oddychająca, zmniejszająca ryzyko odparzeń i otarć. Doskonale przylega do ciała, nie ściąga się i nie podwija. Jednocześnie nie krępuje ruchów – wkładając ją, możesz być pewny, że zostanie zachowana pełna ich swoboda.

Koszulka nie ma wypukłych szwów, dzięki czemu bez obaw można na plecy zarzucić plecak – nie odgniecie. Dostępna jest w klasycznym czarnym kolorze, który przypadnie do gustu każdemu, kto ceni nie tylko komfort, ale również estetyczny wygląd.

Trwała, solidnie wykonana, komfortowa.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem