0

Plecaki do 35l

Damski Plecak Gregory Sula 24L

Damski Plecak Gregory Sula 24L
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 359,00 PLN 291,87 PLN netto
Stara cena: 399,00 PLN 324,39 PLN netto
Producent: Gregory
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Gregory SULA 24 to lekki, poręczny plecak zbudowany na systemie nośmym freespan. System został specjalnie przystosowany do kształtów damskiej sylwetki.

Całość składa się z dwóch elementów. Dolny panel to perforowana pianka, natomiast drugi - górny, został wykonany z siatki rozpiętej na solidnym metalowym stelażu. Przestrzeń utworzona między plecakiem, a plecami pozwala na swobodną wentylację. Na uwagę zasługuje fakt, że w przypadku mniejszych plecaków, taki system jest rzadkością. Dzięki specyficznej budowie plecak odznacza się wysoką wygodą noszenia.


Dostęp do głównej komory uzyskujemy poprzez górny suwak. W komorze znajdziemy między innymi siatkową kieszonkę z haczykiem na klucze i cenne drobiazgi. Plecak został wyposażony w aż siedem przydatnych kieszeni, w tym kieszeń na bukłak i system nawadniający. Pas biodrowy zawiera dwie kieszenie zamykane na suwak. Do plecaka można również zamontować kije trekkingowe i lampkę sygnalizacyjną. Dodatkowym atutem jest uchwyt umożliwiający łatwe przenoszenie plecaka w ręku.


Wymiary:  ok. 52 × 29 × 15 cm
Waga: ok. 1034 g

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem