0

Plecaki powyżej 50l

Damski plecak Gregory Deva 60 L

Damski plecak Gregory Deva 60 L
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 859,00 PLN 698,37 PLN netto
Stara cena: 1 099,00 PLN 893,50 PLN netto
Producent: Gregory
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Gregory DEVA 60 to plecak o średniej wielkości przeznaczony dla kobiet


Women’s Specific Fit – wszystkie elementy systemu nośnego zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby były jak najlepiej dopasowane do damskiej sylwetki. Dzięki takiej konstrukcji plecak zapewnia wysoki komfort noszenia. Na zmienione elementy składają się wyprofilowane z przodu pasy ramienne, panel stykający się z plecami, oraz szersza konstrukcja pasa biodrowego. Przez całość zmian plecak gwaranuje maksymalną wygodę na szlaku. Elementem który wyróżnia plecak od konkurencji jest mocowana za pomocą rzepów poduszka, wykonana z bardzo miękkiej pianki EVA. Domyślnie umieszczono ją w okolicach lędźwi, ale istnieje możliwość zmiany miejsca jej wpięcia, dzięki czemu plecak pozwala na idealne dopasowanie do kształtu pleców.


Główna przegroda z możliwością podzielenia na dwie mniejsze, dzięki zamkowi w kształcie litery U ułatwia dostęp do bagażu na całej długości plecaka.
Na uwagę zasługuję dodatek w postaci umieszczonego w komorze głównej mini plecaka o wymiarach 45 × 30 × 6 cm, który świetnie sprawdzi się podczas wycieczki na zakupy, kiedy nie ma potrzeby zabierania głównego plecaka.


Przednia kieszeń jest idealna na trzymanie najprzydatniejszych gadżetów, dwie boczne wykonane z tego samego materiału, są w stanie dopasować się do butelki o praktycznie każdej wielkości. Paski kompresyjne z ultra mocnymi klamrami doskonale utrzymają w ryzach bagaż przenoszony w plecaku. Dla większego komfortu, plecak został wyposażony w solidny pas biodrowy na którym znajdują się spore kieszenie na telefon, lub drobne, jedna z kieszeni dodatkowo wykonana z wodoodpornego materiału i laminowanego zamka pozwala trzymać elektronikę pod ręką nawet w trakcie opadów deszczu. Całość dopełnia zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy, czyniący plecak w 100 procentach wodoodpornym. Dodatkowymi usprawnieniami są między innymi haczyk na okulary na pasie ramiennym, kieszeń na system nawadniający wraz z miejscem na wyprowadzenie rurki, oraz aż trzy kieszenie w klapie plecaka.


Dla odpowiedniej stabliności i wytrzymałości system nośny w modelu Deva wyposażono w aluminiowy stelaż. System Response A3 Women (Automatic Angle Adjust) polegający na zamocowaniu pasów ramiennych w taki sposób, aby same mogły dopasowywać kąt, pod jakim układają się na ramionach. Co ważne system działa automatycznie w trakcie marszu, co pozwala na zredukowanie ucisków na ramiona do minimum. Dzięki tak rozwiązanemu systemowi nośnemu, plecak można nosić bardzo długo bez uczucia dyskomfortu.


Materiały:      210D nylon, 100D nylon, EVA


Wymiary:    68 × 34 × 27 cm

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]