0

Trekkingowe

Buty Damskie AKU Ultra Light Micro GTX

Buty Damskie AKU Ultra Light Micro GTX
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 799,00 PLN 649,59 PLN netto
Producent: AKU
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Niezwykle lekkie buty AKU Ultra Light Micro GTX powstały z myślą o miłośniczkach gór i wędrówek po szlakach oraz poza miastem. To wielosezonowy ultra lekki (440G!) but trekkingowy , świetnie radzący sobie na krótkich i długich wędrówkach w terenie łatwym i tym umiarkowanie trudnym. Idealnie sprawdzi się w zdobywaniu szczytów Tatr. Został wykonany z bardzo wysokiej jakości skóry zamszowej wzbogaconej o wstawki materiału Air 8000 dzięki któremu oddychalność w stosunku do konkurencji wzrasta do 30%. AKU Ultra Light Micro został wyposażony w membrane Gore-Tex® Performance Comfort, dzięki której buty są w 100 procentach wodoodporne a stopy suche. Technologia ruchomego kopyta szewskiego pozwala na zespolenie podeszwy z cholewką w taki sposób, że eliminuje się do zera ryzyko rozklejania. To but który świetnie sprawdzi się w górach i jednodniowych wypadach poza miasto.

Gore-Tex® Performance Comfort to jedna z najcieńszych membran. Umieszczana między materiałem wierzchnim a podszewką powoduje że jest niewidoczna, a jedyne co można zaobserwować to jej działanie. Struktura w której każdy 1 cm² posiada ok. 1,4 mld mikroskopijnej wielkości porów znakomicie odprowadza wilgoć i nie pozwala dostać się wodzie do wnętrza buta.

Dzięki podeszwie Vibram Erica Everest but charakteryzuje się świetną amortyzacją. Konstrukcja bieżnika zapewni maksymalną przyczepność na każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Pianka EVA użyta w budowie podeszwy zamortyzuje każdy krok, dzięki czemu stawy skokowe będą chronione przed przeciążeniami.


System AIR 8000® zapewnia wysoką oddychalność, która jest bardzo istotna w przypadku butów trekkingowych. System został opracowany przez AKU i opiera się na specjalnie skonstruowanej tkaninie, której poziom oddychalności zwiększa się przez okres 24 godzin, przewyższając inne materiały. Dzięki materiałowi AIR 8000 buty aku charakteryzują się do 30% lepszą oddychalnością.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem